11.5 C
Tiranë
HomeArgetimÇfarë ka ndodhur me kokën e këtij njeriu!?

Çfarë ka ndodhur me kokën e këtij njeriu!?

Dikush me sa duket kishte nevojë për një tatuazh si një vrimë në kokë – dhe i bëri të dyja.

Një artist tatuazhesh nga Utah postoi një imazh në mediat sociale duke treguar një ngjyrosje iluzioni optik që e bën të duket sikur një nga klientët e tij ka një vrimë në pjesën e pasme të kokës.

Sipas mediave të huaja, tatuazhi ishte punë e Matt Pehrson, një artist që drejton Kompaninë Zion Tattoo me qendër në St. George, Utah.

“Bëra një gjë të çmendur për mikun tim Ryan sot…”, shkroi Pehrson në llogarinë e tij në Instagram.

Dhe me një hije të zgjuar, artisti krijoi një iluzion tërheqës duke e bërë të dukej sikur Ryan kishte një vrimë masive në kafkë.

Që nga e enjtja, imazhi në Instagram ka grumbulluar më shumë se 10 mijë pëlqime dhe komente të shumta.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,565FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment