20.5 C
Tiranë
HomeAktualitetÇfarë ka ndodhur me Euron, Dollarin dhe Paundin? Njihuni me këmbimin valutor...

Çfarë ka ndodhur me Euron, Dollarin dhe Paundin? Njihuni me këmbimin valutor të ditës së sotme 09 Tetor 2021

Në kursin e këmbimit valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik dhe Euroja ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.5 Shitet 105.3

Euro: Blihet 121 Shitet 121.6

Paundi Britanik: Blihet 141.6 Shitet 143

Franga Zviceriane: Blihet 112.2 Shitet 113

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment