8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarByzylyku i prish surprizën Ardian Bujupit

Byzylyku i prish surprizën Ardian Bujupit

Para pak ditësh Ardian Bujupi postoi në Instagram-in e tij lajmin se do të publikonte një këngë të re shumë shpejt. Në foton në të cilën e lajmëronte, Ardiani shfaqej me një vajzë me rroba banjo, të cilës i kishin rënë rrezet e diellit në fytyrë dhe nuk dallohej kush ishte.

https://www.instagram.com/p/CCG4l4Thuei/?utm_source=ig_web_copy_link

Mirëpo byzylyku që ajo kishte në dorë e bëri të qartë që vajza në fjalë nuk është tjetër veçse Xhensila Myrtezaj. Ajo shfaqet edhe në foto të tjera në Instgram-in e saj me të njëjtin byzylyk.

https://www.instagram.com/p/CBYmv_lBMa3/?utm_source=ig_web_copy_link

Duket sikur dyshja është bërë përsëri bashkë për të ripërsëritur suksesin e këngës “Çika Çika” të vitit 2018.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,783FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment