24.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Butrint Imeri ka arsye për të festuar sot!

Këngëtari Butrint Imeri sot feston ditëlindjen e tij.

Me anë të një postimi në InstaStory, ai ka lajmëruar se sot mbush plot 25 vite jetë.

Këngëtari në këtë datë ka zgedhur të publikojë bashkëpunimin e tij me Ledri Vulën dhe Kidën.

Ai përmes disa videove ka zbuluar një pjesë nga festa e tij e mbrëmshme.

Urime Butrint edhe 100!!!

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit