29.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

Burri shqiptar dhunonte bashkëshorten në sy të djalit! Ja çfarë veprimi bëri i mituri, që çoi në pranga 51-vjeçarin

Policia italiane në Milano ka arrestuar një 51-vjeçar shqiptar, i cili akuzohet për dhunë në familje. Denoncimi u bë nga djali 13-vjeçar, i cili telefonoi policinë për të kërkuar ndihmë, në kohën kur babai i tij ishte duke dhunuar nënën.

Nga ana e saj, gruaja ka treguar në polici se për 20 vjet i është nënshtruar dhunës psikologjike dhe fizike nga partneri i saj, të cilin nuk e kishte raportuar nga frika e hakmarrjes.

Karabinierët arritën të ndalonin burrin dhe e arrestuan ndërsa gruaja u dërgua në spitali, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit