21.7 C
Albania
Tue, 18 May, 2021

Bora në kohërat e “Instagram-it”/ Kush nga VIP-at ka pozën më të bukur?!

Midis acarit e dëborës personazhet e njohur janë kujdesur të kapin foton e duhur, aty ku përballë aparatit apo telefonit kanë ditur të kombinojnë më së miri pamjen e tyre me mbulesën e bardhë që ka mbuluar çdo cep.


Nëse do të bëni një xhiro të shpejtë në rrjetet sociale do të shihni se si këto ditë ai është mbushur nga fotot tipike të janarit e të borës së parë.


Argjentina Ramosaj, Beatrix Ramosaj, Butrint Imeri e Alma Çupi janë disa nga emrat që duket se pushimet e dimrit po i shijojnë më së miri, e padyshim nuk kanë harruar ta përkedhëlin veten e tyre e më këto kujtime nga ditët e dimrit të acartë, duke vizituar destinacione si Thethi, Brezovica etj.

Burimi
Me siguri këto pamje do ju bëjnë xhelozë të niseni menjëherë drejt një vendi me dëborë e të kapni dhe ju foton e javës në ‘Instagram’, por sakaq mund të shijoni ato çfarë ju ofron xhami pas ekranit që keni në dorë:

Burimi: Revistawho

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,015FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit