21.7 C
Albania
Mon, 26 July, 2021

“Bllokohet” RTSH, disa punonjës të televizionit rezultojnë me koronavirus

Brenda ambienteve të radio televizionit shqiptar është bllokuar puna dhe shkak i kësaj është bërë përhapja e koronavirusit.

Disa punonjës kanë rezultuar me koronavirus dhe ditën e sotme, në ambjentet e televizionit kanë ardhur disa kompani dezinfektimi për të pastruar zyrat dhe ambjentet përreth pasi rreziku që numri të shtohet është evident.

Aktualisht punonjësit ndodhen jashtë godinës dhe nuk dihet ende se çfarë pritet të ndodhë ditët në vijim.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit