10.5 C
Tiranë
HomeAktualitetBerisha publikon denoncimin/Stafit të spitalit “Shefqet Ndroqi” nuk i jepet bonusi i...

Berisha publikon denoncimin/Stafit të spitalit “Shefqet Ndroqi” nuk i jepet bonusi i premtuar

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari dixhital, i cili thotë se është pjesë i stafit të urgjencës së spitalit “Shefqet Ndroqi”, i cili u kthye në spital Covid 2 për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Berisha shkruan se stafit nuk i është dhënë bonusi i premtuar për shkak të vështirësisë së krijuar nga koronavirusi që u përhap në mbarë botën.

Postimi i Berishës:
“Denoncon Edvin gënjeshtrën për mashtrimin e radhës! Stafit të urgjencës të spitalit Shefqet Ndroqi nuk u jepet bonusi i premtuar si vështirësi për COVID-19! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.”

“Përshëndetje dua të bëj një denoncim, jemi stafi i urgjencës sanatorium. Nuk na kanë dhënë shpërblimin akoma 1000 e. QSUT-ja e ka marrë, ne duan të na i përgjysmojnë se iu japin dhe administratës. Të lutem postoje se nesër do e ndajnë mbase ndryshojnë mendje. Anonim te lutem.”

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,790FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment