20.5 C
Tiranë
HomePolitikeBerisha poston VIDEON: Foltorja e zjarrtë dhe epike në Kukës

Berisha poston VIDEON: Foltorja e zjarrtë dhe epike në Kukës

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, e nisi ditën duke postuar një video nga Foltorja e Kukësit.

Takimi i mbrëmshëm ishte i jashtëzakonshëm, i shoqëruar me një entuziazëm të lartë që nga pritja në Rrugën e Kombit.

“Madhështore, epike dhe e zjarrtë pritja dhe Foltorja në Kukës. Mirënjohje të pakufishme!” shkruan Berisha.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment