12.5 C
Tiranë
HomePolitikeBerisha nuk ndalet! Nesër përsëri takim me demokratët/ Ja ku zhvendoset foltorja

Berisha nuk ndalet! Nesër përsëri takim me demokratët/ Ja ku zhvendoset foltorja

Foltorja e ish-kryeministrit, Sali Berisha, do të zhvendoset këtë të martë, 19 tetor, në Dibër.

Përmes një njoftimi në facebook, Berisha shkruan: “Diten e marte me daten 19 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te Peshkopise do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Peshkopise te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme!”

Takimin e fundit Berisha e pati në Korçë, që përkoi edhe me 77 vjetorin e tij të lindjes.

Nga qyteti juglindor, ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh i gatshëm për të kandiduar për kryetar të PD dhe tha se mirëpret çdo rival në garë.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment