12.5 C
Tiranë
HomePolitikeBerisha mbush 77 vjeç: Jam i motivuar me misionin e ri dhe...

Berisha mbush 77 vjeç: Jam i motivuar me misionin e ri dhe vendimtar për fatin e PD

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, mbush sot 77 vjeç. Në një postim në Facebook, ai thotë se është më i motivuar se kurrë. Berisha shton se është në një mision të ri vendimtar për fatin e PD dhe demokracisë në vend.

Sot 77 vjeç!

Miq, sot jam 77 herë i lumtur sepse kjo ditëlindje më gjen:

– Më të motivuar se kurrë në mbrojtjen e të vërtetave që unë besoj dhe,

– Në një mision të ri, jetik dhe vendimtar për fatin e Partisë Demokratike dhe demokracisë në Shqipëri!

Mirënjohje të pakufishme të Gjithëfuqishmit, familjes time, miqve dhe mbështetësve të mi në Shqipëri dhe kudo që janë, të cilët me besimin dhe mbështetjen e tyre bëjnë të mundur të përmbushim së bashku këtë mision! Lavdi Zotit!

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment