20.5 C
Tiranë
HomeArgetimBëhet viral reagimi i qenit kur pronarja e tij bëhet gati për...

Bëhet viral reagimi i qenit kur pronarja e tij bëhet gati për të dalë nga shtëpia (VIDEO)

Një grua në TikTok është bërë virale me reagimin e qenit të saj kur ajo doli nga shtëpia pa të.

Sipas medieve të huaja, videoja e ngarkuar në TikTok  tregon gruan e cila përdor ekranin e telefonit të saj për të shikuar veshjen e saj, para se të ndërpritej nga qeni i saj.

Qeni i bardhë me emrin Hugo futet në dhomë dhe shikon pronaren e tij para se të bënte disa tinguj që tronditën shikuesit.

Çuditërisht, ulërima e tij dukej saktësisht sikur e kishte pyetur atë se “ku po shkonte”. 

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,780FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment