20.7 C
Albania
Tue, 18 May, 2021

Bebe Rexha mahnit ndjekësit me kërcimin provokues nga dhoma e saj

Bebe Rexha, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj muzikor, “Baby, I’m Jealous” me këngëtaren Doja Cat.

Së fundmi, këngëtarja i mahniti të gjithë në një video në Instagram, ku u shfaq me një kostum të zi prej lëkure të ngushtë dhe të hapur tek pjesa e gjoksit, teksa bënte disa lëvizje mjaft joshëse dhe provokuese.

“Duke kërcyer e vetme në dhomën time me remiksin e Natti Natasha”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e videos.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,015FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit