Bayern kalon pa probleme raundin e parë të Kupës

0
5

Ka qenë më shumë një ndeshje kontrolli ajo e raundit të parë të Kupës së Gjermanisë mes modestëve të Duren dhe Bayern Munchen.

loading...

Bavarezët fituan me rezultatin e pastër 3-0 në një takim ku trajneri kishte vendosur t’iu linte më shumë hapësirë lojtarëve të stolit.

Sugjerime
loading...

Ndeshja nuk kishte histori dhe bavarezët një pjesë të lojës qarkulluan topi. Sa për statistikë golat u shënuan nga Choupo Moting dhe Muller.

loading...

Leave a Reply