9 C
Albania
Wed, 14 April, 2021

Basha i përgjigjet Ramës në një mënyrë të veçantë/ “Ka ardhur koha të të përshëndes nga…” (VIDEO)

Në ritmin e këngës së Dua Lipës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i përgjigjet kryeministrit Edi Rama në një mënyrë jo fort të zakontë.

Në videon e shpërndarë shihet fotoja e kryeministrit që hidhet më pas në një kosh.

Mbi video, Basha shkruan vargjet:

“Është fare e qartë dhe e thjeshtë

Bëmë aq sa mundëm

Ka ardhur koha të të përshëndes nga dritarja

T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë”.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

10,984FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit