5.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz Shqiptar"Atij i pëlqen jeta e qetë"/ Fjoralba flet për partnerin dhe si...

“Atij i pëlqen jeta e qetë”/ Fjoralba flet për partnerin dhe si ndihet ai për famën e saj

Fjoralba Ponari ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram dhe dikush e ka pyetur nëse Franci ndihet në siklet për famën e saj.

“Ty të duan të vegjël e të rritur. Ç’mendim ka Franci, ndihet në siklet?”, e ka pyetur dikush Fjoralbën.

“Sigurisht qe me punen qe une bej, vjen vemendja dhe pergjegjesia publike & fatkeqesisht atij i pelqen jeta e qete dhe pa zhurme, ndaj natyrisht te qenurit ne qender te vemendjes nuk eshte pjese e listes se gjerave te tij te preferuara, porrrr eshte gjithmone mirekuptues dhe me mbeshtet ne cdo hap qe une ndermarr! He is my biggest supporter!”, i është përgjigjur Fjoralba.

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera