21.7 C
Albania
Mon, 26 July, 2021

Arsenali hyn në garë për Iscon

Arsenali i është shtuar listës së klubeve të interesuara që në afatin kalimtar të janarit të përforcohet me yllin spanjoll, Isco.

28 vjeçari tashmë nuk është në planet e Zinedine Zidanit dhe e dëshiron largimin nga Santiago Bernabeu në afatin kalimtar të janarit.

Interesim për shërbimet e tij kanë shprehur edhe Juventusi, Sevilla, AC Milani dhe Evertoni.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit