11.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarArbana e pyeti se çfarë vendi zë Graniti në jetën e saj/...

Arbana e pyeti se çfarë vendi zë Graniti në jetën e saj/ Ja si përgjigjet Fifi

Fifi ishte mbrëmjen e sotme në studion e “Big Brother VIP”, ku ndodhej dhe Graniti. Moderatorja Arbana Osmani e pyeti se çfarë vendi zë modeli në jetën e saj.

Fifi deklaroi se Granitin e ka shok, pavarësisht gjërave që ka parë kur ka dalë nga shtëpia.

“Graniti do jetë miku im dhe pavarësisht gjërave që kam parë kur kam dalë jashtë i nderuar Cana nga Gjakova, pavarësisht çdo gjëje që është hiperbolizu, pavarësisht çdo gjëje që ka shkaktu tensione në familjet tona, unë jam një njeri që fal”, tha ajo.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera