Ankth për Tiger Woods, pëson aksident të rëndë

0
22

Momenti ankthi në botën e sportit, pas lajmit se ikona e golfit modern, Tiger Woods, ka mbetur i plagosur nga një aksident të rëndë në Los Angeles.

Mjeti i 45-vjecarit pësoi një aksident për arsyeje ende për t’u përcaktuar, dhe u rrotullua disa herë në rrugën që çon nga vila e tij në kompleksin Rolling Hill deri në Rancho Palos Verdes, duke u shkatërruar plotësisht.

Lini një përgjigje