10.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarAnita poston foton e bukur me Ramushin, i kushton fjalë romantike

Anita poston foton e bukur me Ramushin, i kushton fjalë romantike

Anita Haradinaj ka postuar një fotografi me bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj.

Anita dhe Ramushi shfaqen në një foto të realizuar gjatë një darke romantike që ata kanë pasur së fundi.

E kësaj fotoje që Anita ka postuar, ajo i ka shtuar edhe disa fjalë mjaft romantike për bashkëshortin.

Teksa shfaqen duke u shikuar në sy, Anita shkruan mbi foto: “Se mali me mal nuk bashkohet, e zemrat takohen një ditë”, duke ia bashkangjitur edhe një zemër në fund.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,792FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment