8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarAna dhe Mikela puthen në buzë/ Ajo është një vajzë që i...

Ana dhe Mikela puthen në buzë/ Ajo është një vajzë që i përmbush të gjitha! Djemtë çohen për të lënë studion…

Një skenë e çuditshme ka ndodhur në puntatën e djeshme të “Përputhen”, ku dy vajza janë puthur në buzë, përkatësisht Ana dhe Mikela.

Puthja ka shkaktuar të qeshura në studio, teksa Ana tha që i pëlqejnë vajzat e bukura dhe se më shumë ka shance që të dalë me Mikelën në takim se sa me një pjesë të djemve aty.

Vajza më e re, Ana, tha:

“Unë e dashuroj figurën e femrës dhe Mikela është një vajzë që i përmbush të gjitha, si nga karakteri, si nga pamja. Më shumë shanse ka që të dal me Mikelën se sa shumicën nga çunat. Mua më pëlqejnë meshkujt.”

Menjëherë pas kësaj djemtë janë ngritur në formë shakaje duke lënë studion.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment