25.7 C
Albania
Fri, 23 July, 2021

Aksion në Ministrinë e Brendshme/ Kontrolle policore në banesa dhe zyra. Ka dhe të arrestuar

SPAK ka urdhëruar një aksion që po zhvillohet mëngjesin e kësaj të shtunë në Ministrinë e Punëve të Brendshme.

“News 24” raporton se aksioni po bëhet për tenderin e uniformave dhe janë ekzekutuar edhe urdhërarreste.

Mësohet se po kryhen kontrolle në zyra dhe në banesa me vendim gjykate.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit