11.5 C
Tiranë
KryefaqjaBotaAksident tragjik/ Shkrumbohet “Ferrari”, vdes vëllai i deputetes…(VIDEO)

Aksident tragjik/ Shkrumbohet “Ferrari”, vdes vëllai i deputetes…(VIDEO)

Një aksident trsgjik i ka marrë jetën një 45-vjeçari në Greqi.

Bëhet fjalë për shtetasin George Monogio, i cili u aksidentua me mjetin e tij tip ‘Ferrari’, por pas përplasjes ai ka mbetur i bllokuar brenda. Makina është shkrumbuar totalisht bashkë me 45-vjeçarin brenda saj.

Gruaja e tij kishte aritur të dilte në momentin e fundit, por 45-vjeçari nuk pati të njëjtin fat.

Mediat greke ndërkohë raportojnë se viktima ishte vëllai i deputetes së Demokracisë së Re, Katerina Monogiou.

Më poshtë keni pamjet nga vendngjarja të xhiruara me një kamer amatore, nga telefoni. Në atë moment dëgjohet një thirrje: “Vëllai im!”. Sipas mediave vetëm pak pas aksidentit motra e viktimës mbërriti në vendngjarje dhe pa gjithçka.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera