-2.5 C
Tiranë
KryefaqjaAktualitetAksident Tragjik në autostradën Fier-Vlorë! Identifikohen 4 viktimat të së njëjtës familje,...

Aksident Tragjik në autostradën Fier-Vlorë! Identifikohen 4 viktimat të së njëjtës familje, ja kush janë të plagosurit në spital (EMRAT)

Identifikohen 4 viktimat dhe 3 të plagosurit e e aksidentit tragjik në Fier-Vlorë.

Eduart Gushi, Silvana Gushi, Anastasia Gushi dhe Eva Gushi janë viktimat e së njëjtës familje që po udhëtonin me automjetin ‘’Toyota’’.

Ndërkohë në spital të plagosur janë Igli Madani, Fabio Lamaj dhe Glori Selimi të cilit udhëtonin me automjetin ‘’Audi’’ që përplasi nga mbrapa automjetin e familjes Gushi.

Qëndro me ne
14,715FansaPëlqeje
10,378NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera