8.5 C
Tiranë
HomeLifestyle5 modele flokësh ideale me balluke: Dukje elegante vjeshte për çdo zonjë!

5 modele flokësh ideale me balluke: Dukje elegante vjeshte për çdo zonjë!

Zgjidhni modelin më të bukur dhe rifreskoni dukjen tuaj

Edhe pse i ashtuquajturi hit është aktualisht perdja më e madhe, është interesante t’i shohësh edhe në variante të tjera.

1. Gjatësia është e rëndësishme, balluket hapin fytyrën në një mënyrë të butë. Flokët në xhufka të ndryshme kontrasti janë veçanërisht interesante.

2. Balluke më të trasha, stili i çrregullt, janë pjesë e botës së modeleve të flokëve rocker.

3. Ky lloj modeli u jep një përshtypje të veçantë konturave të fytyrës, pasi një pjesë të fytyrës e mbulon. Provoni modelin mbretëror dhe lërini balluket të bien përpara.

4. Gërsheti i lartë është një nga modelet e flokëve që janë shumë të njohura në ditët e festave dhe takimeve.

5. Ndani një pjesë të flokëve dhe krijoni një bisht, ndërsa balluket lërini të krehura anash.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment