12.5 C
Tiranë
HomeLifestyle11 parfumet më të mirë për stinën e vjeshtës!

11 parfumet më të mirë për stinën e vjeshtës!

Marrja e një parfumi të ri është një fillim i ri. Dhe megjithëse aroma e momentit mund të jetë “Fenty Beauty”, ka mjaftueshëm aroma të mrekullueshme të vjeshtës.
Këtë sezon, çojeni rutinën tuaj të bukurisë në nivelin tjetër me një nga këto aroma të reja nga Tom Ford, Marc Jacobs, Gucci dhe më shumë. Pavarësisht nëse ju pëlqen diçka pikante dhe e guximshme, e lehtë e aromë lulesh, këto janë aromat që do të nuhasni kudo për pjesën tjetër të vitit.

Fenty Eau de Parfum

Parfumi i parë, Eau de Parfum i shumëpritur Fenty u kthye direkt në ‘sold out’ ,pra është shitur.

‘REPLICA’ Autumn Vibes

Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum

Ndërsa Alessandro Michele i Gucci goditi direkt Miley Cyrus, për të cilin ajo thotë se e bën atë të mendojë për gjyshen e saj, “e cila gjithmonë nuhaste si lule të freskëta të sapo prera”.

Perfect Intense Eau de Parfum

Coach Dreams Sunset Eau de Parfum

Suede Pony

Terra di Gioia Eau de Parfum

Voce Viva Intensa Eau de Parfum

Duhet të shtojmë se ky është i preferuari i Lady Gaga.

Ralph’s Club

My Way Eau de Parfum Intense

Twilly Eau Ginger Eau De Parfum

Vlen të shtohet se sipas shumë studimeve nuhatja e mirë krijon një impakt të parë goxha të mirë.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment